Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

Slim Line – Centrum Nowoczesnej Kosmetyki

„Pielęgnujemy naturalne piękno” - to nasze motto.

O nas

W przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach oferujemy pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała. Posiadamy unikalny zestaw specjalistycznych urządzeń, których efekt stosowania przewyższa możliwości tradycyjnej kosmetyki.

W szczególności polecamy depilację laserową, regenerację skóry dzięki najnowszej włoskiej marce DIEGA DALLA PALMA RVB SKILAB oraz mezoterapię igłową w terapiach anty-aging i łysieniu. Zapewniamy fachową opiekę ze strony profesjonalnego zespołu kosmetyczek.

Dysponujemy gabinetami, oddzielnym gabinetem do manicure i pedicure, szatnią oraz przestronną recepcją. Każdy gabinet jest wyposażony w jedno stanowisko kosmetyczne co stwarza miłą i intymną atmosferę. Wcześniej mogą Państwo umówić się na bezpłatne konsultacje, co pozwoli wspólnie z naszym personelem dobrać odpowiedni zabieg. Sprawimy, że dzięki odpowiednio dobranym zabiegom, osiągną Państwo lepszy wygląd, wymodelowaną sylwetkę i doskonałe samopoczucie.

Mamy nadzieję, że wizyta w naszym salonie sprawi, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient wyjdzie od nas zrelaksowany, zregenerowany i zdecydowany na to, aby odwiedzić nas ponownie.

Oferta