Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

Multiagencja Ubezpieczeniowa

Multiagencja ubezpieczeniowa - prowadzimy punkt obsługi klienta w galerii handlowej Mini Park w Świdniku. 

O nas

Multiagencja ubezpieczeniowa - prowadzimy punkt obsługi klienta w galerii handlowej Mini Park w Świdniku.

Współpracujemy z 16 towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu mają Państwo możliwość porównania wielu ofert w jednym miejscu. Kilkuletnie doświadczenie i dobra znajomość rynku pozwoliła nam przygotować wiele atrakcyjnych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na niższą składkę ubezpieczeniową. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, osobowych i na życie do osób prywatnych oraz małych i średnich przedsiębiorców.

Przy wyborze agencji przez klienta nie liczy się to ile ma Towarzystw Ubezpieczeń, ale to jakich ma agentów.

Dla nas ważne jest dobro klienta. Nasza praca nie kończy się z momentem podpisania polisy i przyjęcia należnej składki, ale obejmuje całą obsługę posprzedażową.


Korzystając z naszych usług:

 • dostaniesz tanie OC
 • dobierzemy najlepszy zakres w stosunku do ceny w pozostałych ubezpieczeniach
 • odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości dotyczące ubezpieczeń
 • pomożemy załatwić wszelkie formalności związane z Twoim ubezpieczeniem
 • pomożemy Ci uniknąć najczęstszych błędów i nieporozumień wynikających z Ogólnych Warunków Ubezpieczenia
 • znajdując się w naszej bazie danych, przypomnimy Ci o końcu ubezpieczenia oraz o zbliżających się ratach
 • spotkasz się z miłą atmosferą i zaangażowaniem

Naszym największym atutem jest bardzo dobra znajomość ofert obsługiwanych przez nas Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe, ale także prasę branżową i nowelizacje ustaw.

W naszej ofercie znajdziesz:

 • Ubezpieczenia komunikacyjne

  Obowiązkowe ubezpieczenie OC, Auto Casco (AC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), assistance, ubezpieczenie szyb samochodowych, ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie utraty zniżek w OC lub AC, pakiety dla młodych kierowców.
 • Ubezpieczenia majątkowe

  Mieszkań, domów, domów w budowie, domów letniskowych, nagrobków, ogrodzeń, altanek, piwnic, garaży, pod kredyt, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, ochrony prawnej i assistance domowy.

 • Ubezpieczenia podróży

  Kosztów leczenia za granicą, nieszczęśliwych wypadków za granicą, odpowiedzialności cywilnej, bagażu, kosztów oszukiwania i ratownictwa, ubezpieczenia dla osób pracujących za granicą.

 • Ubezpieczenia firm i zawodowe

  Majątku firmy, maszyn i urządzeń, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej firmy, ubezpieczenie gotówki w transporcie oraz w kasie, cargo, ubezpieczenia pracowników służby zdrowia, architektów, rolników, nauczycieli i wychowawców.

 • Ubezpieczenia na życie, zdrowotne i wypadkowe

  Na życie, na życie pod kredyt, ubezpieczenia grupowe, wypadkowe (NNW), pracownicze ubezpieczenia grupowe i zdrowotne, pakiety medyczne, pakiety medyczne dla kobiet w ciąży.

Ponadto masz możliwość skorzystania z wielu promocji i zniżek indywidualnie wynegocjowanych z Towarzystwami Ubezpieczeń. Oprócz tradycyjnych produktów ubezpieczeniowych, możesz skorzystać z ubezpieczeń pakietowych – np. dla młodych kierowców.

Obecne promocje:

 • Teraz możesz wykupić ubezpieczenie o 20% taniej. Promocja trwa do odwołania
  Kupując polisę na ubezpieczenie mieszkania lub domu zabezpieczasz siebie i swoich bliskich m.in. przed takimi zdarzeniami losowymi jak: pożar, zalanie, huragan, grad, powódź, deszcz nawalny, uderzenie pioruna oraz kradzieżą i wandalizmem.
 • Za 3 lata bezszkodowej jazdy dostaniesz 60% zniżki w OC/AC
  Nie musisz już czekać 6 lat żeby uzbierać komplet zniżek za bezszkodową jazdę. Jeżeli w ciągu ostatnich 2 lat nie spowodowałeś szkody, a w ciągu 5 ostatnich lat posiadałeś przynajmniej 3 lata pojazd jako właściciel lub współwłaściciel - dostaniesz 60% zniżki w OC lub AC.
 • Oferta specjalna dla kierowców w wieku poniżej 25 lat
  Młody kierowco, od dzisiaj nie musisz martwić się o wysokie składki za ubezpieczenie OC. W naszej ofercie znajduje się wiele korzystnych rozwiązań przeznaczonych dla młodych osób. Sprawdź nas i nie przepłacaj za OC - jest takie samo w każdym Towarzystwie Ubezpieczeń.

 • OC dla pojazdów sprowadzonych z zagranicy
  Sprowadziłeś pojazd z zagranicy i chcesz wykupić ubezpieczenie, aby go zarejestrować w Polsce? Prowadzisz komis samochodowy? Dla pojazdów sprowadzanych i przeznaczonych do rejestracji w kraju lub zarejestrowanych i przeznaczonych do sprzedaży komisowej za OC komisowe zapłacisz u nas 55zł.
 • Zniżka w AC za zniżkę w OC
  Jeżeli posiadasz przynajmniej 30% zniżek w OC, przeniesiemy je na ubezpieczenie Auto Casco. Warunkiem jest brak szkód w AC w ostatnim roku.
 • Najtańsze ubezpieczenia pod kredyt bankowy
  Czy wiesz, że za ubezpieczenie mieszkania lub domu pod kredyt bankowy do 150 000zł zapłacisz tylko 75 zł za rok? Ubezpieczenie na życie z cesją na bank możesz mieć już od 100zł rocznie. Nie musisz wykupywać drogiego ubezpieczenia w banku. Skożystaj z naszej oferty a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na spłatę długu.