Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

MontiRol

Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis wszystkich systemów osłonowych: rolet, żaluzji, markiz, pergol, moskitier oraz automatyki.

O nas

MontiRol posiada kompleksową ofertę sprzedaży, montażu i serwisu wszystkich systemów osłonowych: rolet, żaluzji, markiz, pergol, moskitier oraz automatyki.

Nasza oferta jest dedykowana klientom, którym zależy na dobraniu do indywidualnych potrzeb oraz kompleksowym wdrożeniu systemu osłonowego do mieszkania, domu lub firmy.

Montirol wyróżnia od innych firm działających w obszarze Lublina i okolic fakt, że jesteśmy jedyną firmą, która dobiera produkty i rozwiązania od renomowanych producentów, do indywidualnych potrzeb klienta.

Dobierzemy efektywne kosztowo materiały i trwałe systemy osłonowe tak, aby spełniały Twoje oczekiwania i służyły Ci jak najdłużej.


W naszej ofercie znajdują się systemy osłonowe:

  • Rolety
  • Żaluzje
  • Plisy
  • Markizy
  • Pergole
  • Oryginalne Systemy Producentów Okien Dachowych Velux Fakro
  • Moskitiery
  • oraz szeroko rozumiana automatyka, renomowanych producentów: Anwis, Mol, Mobilus, Tapparella, Somfy, Velus, Fakro i wielu innych.

Jeśli cokolwiek Ci się zepsuje, nie wahaj się z nami skontaktować – przybędziemy do Ciebie z pomocą. Oferta serwisu systemów osłonowych jest również dostępna dla klientów, którzy podczas zakupu i montaży korzystali z usług innych firm zajmujących się systemami osłonowymi.

Kiedy zdecydować się na montaż rolet? Zawsze wtedy, gdy mamy południową ekspozycję okien, i w słoneczne, letnie dni nie dajemy sobie rady z ostrym słońcem i wysokimi temperaturami. Osłony są niezbędne również wtedy, gdy zajmujemy niższe kondygnacje budynku, przede wszystkim pomieszczenia na parterze lub nasze mieszkanie wychodzi bezpośrednio na okna sąsiadów. Wtedy przysłanianie szyb jest konieczne, by zagwarantować domownikom minimum prywatności zarówno w dzień, jak i wieczorami.
Montaż rolet to również dobra opcja, gdy stawiamy na minimalistyczny, nowoczesny wystrój wnętrza i chcemy zrezygnować z tradycyjnych zasłon albo firanek. Proste, jednokolorowe rolety będą stanowiły delikatną, subtelną dekorację, która jednocześnie z powodzeniem spełni swoją podstawową funkcję.Skontaktuj się z nami  i umów na pomiar i prezentację w twoim domu : 797-699-511