Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

Lady Fitness

Dla zapracowanych oferujemy relaks, pozytywny wysiłek i endorfiny! Przyszłym mamom proponujemy spędzić czas aktywnie, z korzyścią dla swojego ciała i zdrowia dzidziusia! Mamy nie muszą rozstawać się ze swoim dzieckiem, nasze profesjonalne nianie zaopiekują się nim gdy Ty zrelaksujesz się na zajęciach!

O nas

 


LadyFitness to klub stworzony z myślą o Was, drogie Ladies!

 
Jedyny klub, do którego możesz przyjść z dziećmi już od 6 miesiąca życia!
Dla klientek LadyFitness parking na poziomach ABCDEF do dwóch godzin w cenie karnetu.  

Zajęcia typu LadyPower:

TBC Total Body Condition trening ogólnorozwojowy, połączenie aerobiku, stepu i ćwiczeń z przyrządami, wskazany dla osób początkujących, poprawia krążenie i przemianę materii, idealny by równomiernie spalać tkankę tłuszczową i rzeźbić sylwetkę. Użycie stepów, ekspanderów czy hantli zależy od stopnia zaawansowania ćwiczących.


BUP Brzuch Uda Pośladki (znany również jako ABT) ćwiczenia ujędrniające pośladki, wysmuklające uda i rzeźbiące mięśnie brzucha, prowadzone w umiarkowanym tempie polegają na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń na daną partię ciała.

BUP/płaski brzuch ­ ćwiczenia w większości ukierunkowane na mięśnie brzucha.

BUP/cellustop ­ ćwiczenia w większości ukierunkowane na uda i pośladki.

TABATA bardzo intensywny trening interwałowy, spalający nawet trzykrotnie więcej tłuszczu niż tradycyjne ćwiczenia, podkręcający metabolizm. Polega na wykonywaniu ćwiczeń przez 20 sekund, następnie 10­-sekundowa przerwa. Wskazane jest 6­-7 takich serii. Zestaw ćwiczeń jest tak dobierany aby angażować jak największą ilość mięśni.

Body Shape - ćwiczenia rzeźbiące sylwetkę z wykorzystaniem obciążeń na kostki, hantli i ekspanderów, polegające na dużej ilości powtórzeń na daną partię ciała, prowadzone w umiarkowanym tempie.
 
Spalanie - typowe ćwiczenia spalające, ogólnorozwojowe, często z wykorzystaniem stepów, prowadzone w szybkim tempie.
 
Latino Fitness - połączenie TBC i BUP przy muzyce latino.
 

 

Zajęcia typu LadyMental:

PILATES to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych, wzmacniających mięśnie dna miednicy, głębokie brzucha i kręgosłupa. Są to ćwiczenia relaksujące i rozciągające. Wykorzystywane do ćwiczeń są piłki duże (55­-75 cm) i małe (25 cm) oraz taśmy.

ZDROWY KRĘGOSŁUP​­ specjalistyczne ćwiczenia poprawiające stabilizację kręgosłupa i mięśni posturalnych, rozciągające i wzmacniające mięśnie brzucha i grzbietu, pozwalające zmniejszyć napięcie karku, wskazane dla osób mających siedzącą pracę.

HATHA JOGA to zajęcia połączone z medytacją, pomagają wyciszyć umysł, zrelaksować się i odstresować po całym tygodniu ciężkiej pracy. Ćwiczenia uelastyczniające i wzmacniające mięśnie, aktywizujące układ nerwowy, poprawiające koncentrację, rozładowujące napięcia wywołane stresem, uczące sztuki relaksu.

 

Lady9M​­ zajęcia dla kobiet w ciąży niezagrożonej, łączą ćwiczenia typu pilates, kegel, fitball,

z użyciem dużych piłek, kończące się ćwiczeniami oddechowymi i relaksacyjnymi. Prowadzone przez instruktorkę z wieloletnim doświadczeniem popartym licznymi szkoleniami dotyczącymi trenowania kobiet w ciąży.

  

Zapraszamy na urodziny oraz zajęcia sportowe dla dzieci

 

 

JUMPING FROG KIDS to specjalnie opracowany wraz z fizjoterapeutami program treningowy dla dzieci na trampolinach. Zapewnia m.in. zwiększenie sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej, poczucia rytmu oraz stabilizację sylwetki. Na zajęcia dla dzieci, trampoliny wyposażone są w specjalnie opracowane i dostosowane bary. Gwarantuje to nie tylko bezpieczeństwo, ale także większą powierzchnię do przytrzymania się przy jednoczesnym zachowaniu swobody ruchów.

Zdjęcia i filmy na: www.facebook.com/ladyfitness.lublin

 

 Zapraszamy na naszą stronę internetową! www.ladyfitness.lublin.pl

 Jestem Fit