Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM SP. Z O. O.

Firma istnieje na polskim rynku nieprzerwanie od 1998 roku, oferując Klientom usługi prowadzenia księgowości oraz kadr. Z każdym Klientem indywidualnie ustalamy zakres świadczonych usług oraz ich koszt, tak aby nasza współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron.

O nas

Kompleksowa Obsługa Firm Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla firm z terenu całej Polski.
Biuro rachunkowe KOF zostało założone w 1998 roku po to, by każdy kto szuka pomocy w zakresie usług księgowo-kadrowych znalazł rzetelne informacje i fachową pomoc wśród specjalistów z wielu dziedzin. Nowoczesne i kompetentne biuro rachunkowe to wiele korzyści dla Firmy.
Misją firmy jest wspieranie Klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu. Traktujemy każdego Klienta indywidualnie pracując nad rozwojem jego firmy. Mając na uwadze wygodę naszych Klientów, każda firma ma w naszym biurze własnego "opiekuna". Osoba taka jest odpowiedzialna za sprawny kontakt Klienta z biurem oraz za poprawność czynności księgowo - kadrowych.
Świadczymy kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Obsługujemy zarówno firmy osób fizycznych jak i spółki prawa handlowego oraz organizacje pozarządowe. Zapewniamy reprezentację naszych Klientów przed urzędami. Oferujemy także pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem działalności gospodarczej.
W ramach współpracy oferujemy :
- usługi księgowe
- usługi kadrowo-płacowe
- pomoc przy dotacjach unijnych
- pomoc przy dotacjach na rozpoczęcie działalności gospodarczej
- szkolenia dla firm
Więcej na www.kof.lublin.pl