Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

Hotel Restauracja President

Jest nam miło powitać Państwa w Hotelu-Restauracji „President”, która mieści się w malowniczej scenerii uroczego Kocka, położonego nad rzeką Tyśmienicą. Odwiedzając nas doświadczycie Państwo wyjątkowej gościnności, odpoczniecie w relaksującej atmosferze sielskiego krajobrazu lubelszczyzny.

O nas

 

„President” to miejsce, w którym harmonia otaczającej natury, zgrywa się z szykiem, bogactwem i elegancją panującą w jej wnętrzu. Sama nazwa „President” jest nawiązaniem do wystroju naszego obiektu, gdzie każdy mógłby poczuć się wyjątkowo, oraz znaleźć coś dla siebie. Stylizacja naszych wnętrz na pałacowe nawiązuje bezpośrednio do świetlanej postaci księżnej Anny Jabłonowskiej, której pałac można oglądać w naszym mieście.
Wszystko to stwarza specyficzny nastrój i niepowtarzalną atmosferę małego miasteczka Wschodu z wielką i chlubną historią, a gościnność ludzi tu żyjących oraz naszej załogi, gwarantuje, że będziecie Państwo wracać do tego miejsca. Bogata oferta kulinarna lokalu, nawiązuje do otaczającej nas barwnej okolicy i jej wieloletniej tradycji, panującej w naszym miasteczku.
Dania przygotowywane przez naszego Szefa Kuchni, powstają z produktów najwyższej jakości, stanowiąc bogaty wybór potraw dopasowanych do każdej okazji i każdego klienta.

Restauracja czynna jest codziennie w godzinach: od 11:00 do 22:00
Hotel czynny 24 h