Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

COOL-TOUR Biuro Podróży

Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów turystycznych, zarówno letnich jak i zimowych, w wiele regionów Polski i Europy.

O nas

Jako biuro podróży COOL TOUR działamy od maja 2013 r lecz doświadczenie na rynku usług turystycznych zdobywamy od 2004 r. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów turystycznych, zarówno letnich jak i zimowych, w wiele regionów Polski  i Europy.  Przez rok działalności wraz z naszymi Klientami odwiedziliśmy m.in.:  Szwajcarię, Austrię, Niemcy, Morawy, Włochy, Rosję – ST. Petersburg, Ukrainę, Litwę, Słowację i Węgry. W Polsce natomiast wiele pięknych miejsc. Wciąż wzbogacamy naszą ofertę o kolejne destynacje, chcemy dzielić się z Wami naszą pasją do podróżowania!

Oferujemy również sprzedaż wczasów lotniczych najlepszych touroperatorów, biletów lotniczych, autokarowych, promowych, ubezpieczeń turystycznych, pomagamy w wyszukiwaniu i rezerwacji noclegów, hoteli. Zajmujemy się również kompleksowa organizacją imprez integracyjnych dla firm.

Współpracujmy z zaufanymi kontrahentami, dzięki temu zapewniamy najwyższy poziom oferowanych usług. Każdą ofertę dopasowujemy do oczekiwań i wymagań klienta.

Najlepszą dla nas nagrodą jest zadowolenie naszych Klientów i to, że do nas chętnie  wracają.

COOL TOUR posiada wszelkie niezbędne do świadczenia usług turystycznych dokumenty: Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów I Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Gwarancję Ubezpieczeniową ERV dotyczącą powrotu turystów z zagranicy oraz zwrotu wpłat wniesionych przez Klientów.

Kontakt

Główny adres

Pana Balcera 6, 20-631 Lublin

Komórka: 665 227 100

E-mail: biuro@cool-tour.eu

Strona www: cool-tour.eu

Otwarte teraz

Pokaż godziny otwarcia
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota zamknięte
Niedziela zamknięte