Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

Biżuteria od AnnDzi

Anna Dziurawiec – to młoda projektantka niezwykłej biżuterii.

O nas

Anna Dziurawiec – to młoda projektantka niezwykłej biżuterii, współpracująca z liderami na rynku szkoleń, z galeriami sztuki, szkołami kreowania wizerunku, stylistami i projektantami mody. Projektantka bierze aktywny udział w organizacjach wielu pokazów mody, czy sesji fotograficznych. „Biżuteria od AnnDzi\", bo pod taką nazwą tworzy Anna, została zaprezentowana m.in. gościom z całej Europy, którzy świętowali wraz z założycielami marki bieliźnianej Kris Line jej dwudziestolecie.

Na wyborach Miss Deaf International 2011 w Orlando (USA) produkty AnnDzi zdobiły Polkę – Monikę Szymanek. Biżuterię od AnnDzi w czasie I Gali Młodych Projektantów FOSO w Pałacu Kultury i Nauki prezentowały na sobie m.in. Lidia Kopania, Izabela Zwierzyńska, Dorota Osińska. Biżuteria autorstwa Anny Dziurawiec stanowiła główną nagrodę podczas licznych konkursów piękności, czy np. mistrzostw makijażu profesjonalnego. Dodatkowym sukcesem jest dyplom za uzyskanie największej liczby głosów w ogólnopolskim konkursie „Zaprojektuj biżuterię inspirowaną kulturami świata” organizowanym przez portal sophisti.pl i firmę Apart.

W swoich projektach „AnnDzia” wykorzystuje wiele szlachetnych materiałów, takich jak perły naturalne, kryształy Swarovskiego, jak również kamienie naturalne i minerały, nie zapomina jednak o tradycyjnych technikach rzemieślniczych i materiałach takich jak drewno, ceramika i filc. Te wszystkie czynniki, jak i to, że każdy przedmiot wychodzący spod jej ręki tworzony jest z wyjątkową pasją sprawia, że „biżuteria od AnnDzi\" jest tą, po którą chętnie sięgają kobiety bez względu na wiek.

Kontakt

Adres -> Tarasowa 6, 20-819 Lublin

Telefon -> 501 001 824

Email -> adziur@wp.pl