Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

BENDIKS M. i A. Tustanowscy sp.j.

BENDIKS M. i A. Tustanowscy sp.j. - rozruszniki, alternatory - sprzedaż, regeneracja, naprawa oraz części zamienne do tych podzespołów. 

O nas

BENDIKS - jesteśmy firmą handlowo-usługowo-produkcyjną w branży elektromechaniki pojazdowej. Działamy na rynku od 1985 roku.

Zajmujemy się regeneracją rozruszników i alternatorów do wszystkich typów pojazdów oraz sprzedażą wymienionego asortymentu. Prowadzimy również usługi związane z naprawą tych podzespołów.

Oferujemy wiele pozycji części zamiennych z zakresu elektromechaniki pojazdowej. Świadczymy również usługi w zakresie napraw bieżących, wymiany podzespołów oraz weryfikacji.

Współpracujemy bezpośrednio z firmami z całego świata, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować bogatą gamę produktów w atrakcyjnych cenach.

Siedziba firmy znajduje się w Lublinie przy ulicy Zagłoby 21, gdzie oprócz sklepu znajduje się serwis napraw bieżących oraz regeneracji rozruszników i alternatorów.

Magazyn oraz punkt handlowo-usługowy i części zamiennych mieści się w Strzeszkowicach Dużych - 10 km od Lublina. Tam również znajduje się magazyn używanych alternatorów i rozruszników przeznaczonych do regeneracji.

Ponadto posiadamy punkt handlowy zlokalizowany na Górnym Śląsku w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Pszczyńskiej 220.

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną, akwizycyjną poprzez naszych przedstawicieli w regionie oraz internetową.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do osób indywidualnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszego bogatego doświadczenia!