Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

Biuro Nieruchomosci ANMA Magdalena Staniszewska

Biuro Nieruchomości ANMA Magdalena Staniszewska jest jedną z największych oraz najdłużej i najprężniej działających firm, zajmujących się zawodowo obrotem nieruchomościami na terenie Lublina i okolic. Działając nieprzerwanie już od 1992 roku zajmujemy ugruntowaną pozycję na lubelskim rynku nieruchomości.

O nas

Biuro Nieruchomości ANMA Lublin jest jedną z największych oraz najdłużej i najprężniej działających firm, zajmujących się zawodowo obrotem nieruchomościami na terenie Lublina i okolic. Działając nieprzerwanie już od 1992 roku zajmujemy ugruntowaną pozycję na lubelskim rynku nieruchomości a postrzegani jesteśmy jako firma wiarygodna, znana z profesjonalizmu, rzetelności i skuteczności działania.

Podstawą naszej działalności jest pośredniczenie w realizacji transakcji: kupna i sprzedaży, wynajmu, dzierżawy oraz zamiany wszelkiego typu nieruchomości (mieszkania, apartamenty, domy, działki, kamienice, lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne) na rynku wtórnym  jak również pierwotnym, w Lublinie i jego okolicach. Zapewniamy kompleksowość działania, profesjonalną obsługę prawno-organizacyjną transakcji oraz doradztwo w toku rokowań pomiędzy stronami.
Dzięki ścisłej współpracy z notariuszami, kancelariami prawnymi, biegłymi rzeczoznawcami oraz indywidualnymi doradcami kredytowymi przeprowadzamy klienta przez cały labirynt zawiłości prawnych, administracyjnych i innych, które można napotkać podczas realizacji transakcji nieruchomościowych. Działamy w systemie współpracy MLS, który zapewnia Państwu dostęp do jak największej ilości ofert sprzedaży i wynajmu oraz bazy klientów poszukujących, zwiększając tym szansę na szybszą transakcję.

Rosnące potrzeby rynku nieruchomości są powodem stałego rozwoju naszej firmy, dlatego też poza typowymi czynnościami pośrednictwa, nasza działalność obejmuje również usługi w zakresie szerzej pojętej obsługi rynku nieruchomości:

  • konsultacje i doradztwo w zakresie rynku nieruchomości
  • poszukiwanie i pozyskiwanie dla naszych klientów terenów inwestycyjnych
  • zarządzanie najmem i administrowanie nieruchomościami    
  • home staging
  • projektowanie i aranżacja wnętrz
  • profesjonalne doradztwo inwestycyjne


Naszym klientom skutecznie pomagamy realizować ich marzenia.
Nasi klienci do nas wracają.