Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

Express

Express to lider rynku wynajmu samochodów w Polsce, z własną flotą ponad 10 000 pojazdów, oferujący szeroką gamę klas i rodzajów pojazdów od 1 dnia do kilku lat.

O nas

Express to lider rynku wynajmu samochodów w Polsce, z własną flotą ponad 10 000 pojazdów. Express oferuje szeroką gamę klas i rodzajów pojazdów w pełnym spektrum czasowym - od dziennego „rent a car”, poprzez wynajem średnioterminowy, aż po kontrakty kilkuletnie i obsługę flotową pojazdów. Oferta Expressu stanowi opłacalną i bezpieczną alternatywę dla leasingu czy zakupu samochodu. Od 1996 roku tworzymy najlepsze rozwiązania transportowe zarówno dla klientów biznesowych jak i klientów indywidualnych. Express oferuje możliwość skorzystania z każdego rodzaju wynajmu samochodów w jednym miejscu - od jednodniowego wypożyczenia samochodów do wieloletniej opieki nad całą flotą firmy, całodobową opiekę techniczną, odbiór samochodu w dowolnie wybranym miejscu w Polsce, możliwość rezerwacji samochodu 24 h 7 dni w tygodniu, stałe i przewidywalne koszty utrzymania floty, preferencyjną cenę usługi obliczaną na podstawie z góry ustalonych parametrów oraz opiekę dedykowanego doradcy.

Express zatrudnia ponad 300 osób w oddziałach w największych polskich miastach, centrach sprzedaży usług, centrach B2B oraz w centrali firmy w Krakowie. W ostatnim czasie Express został wyróżniony prestiżowymi nagrodami, m.in. z „Najlepszy Produkt dla MSP 2015” nadany przez Gazetę Finansową, podwójny certyfikat „Rzetelny Outsourcer” 2015, 2016 przyznany przez Outsourcing Magazine oraz nagrodę Fleet Leadera 2016 za osiągnięcie, utrzymanie i umocnienie pozycji niekwestowanego lidera w usłudze wynajmu średnioterminowego dla firm.

Express jest częścią Holdingu 1, polskiej grupy kapitałowej prowadzącej działalność w 3 sektorach: dealerskim, deweloperskim, wynajmu samochodów i zarządzania flotami. Działa na terenie całej Polski, a oddziały ulokowane są w: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Firma Express przygotowała i wdrożyła usługę Traficar - pierwszy w Polsce system wypożyczania samochodów na minuty typu carsharing w modelu otwartym. Rezerwacja odbywa się w aplikacji na smartfonie, samochód otwiera się po zeskanowaniu kodu QR umieszczonego na samochodzie, kluczyki są w schowku, a płatność następuje automatycznie po zakończeniu podróży. Więcej informacji na stronie: www.express.pl oraz www.traficar.pl