Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

AE Kancelaria Odszkodowawcza Lublin

Kompleksowa profesjonalna pomoc poszkodowanym w wypadkach.

O nas

Jesteśmy lubelskim oddziałem Kancelarii Odszkodowawczej AE

Naszą misją jest być zawsze blisko Państwa, w nagłej potrzebie służyć pomocą i radą, przedstawić różne możliwości rozwiązania danego problemu. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu w codziennej pracy oraz podczas cyklicznych szkoleń możemy profesjonalnie pomagać Państwu rozwiązywać problemy wynikające z uczestnictwa w różnego rodzaju wypadkach.

Kancelaria Odszkodowawcza AE to jedna z najprężniej działających firm w branży odszkodowawczej w Polsce. Obsługujemy szkody z całej Unii Europejskiej.

Bogate doświadczenie oraz skuteczność w działaniu pozwalają uzyskiwać dla naszych Klientów możliwie najwyższe odszkodowania od Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie polis obowiązkowych – OC i ubezpieczeń dobrowolnych z wypadków komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie, czy na nieodśnieżonej lub uszkodzonej nawierzchni chodnika. Powierzając nam sprawę Klient uzyska również pomoc w przypadku śmierci osoby bliskiej z winy innej osoby, czy błędu w sztuce lekarskiej. Uzyskujemy odszkodowania za opóźnienia lotnicze i zagubiony bagaż.

Oferujemy usługi dodatkowe, tj. dopłaty do odszkodowań na pojazdach, bezpłatne auta zastępcze z OC sprawcy i pomoc drogową.

Osiągnięta pozycja, sukces oraz nieustanny rozwój Kancelarii Odszkodowawczej AE to efekt zaangażowania, poświęcenia i systematycznej pracy. Każda sprawa jest prowadzona przez wewnętrzną Kancelarię Radców Prawnych i Adwokatów, co niewątpliwie przekłada się na jakość świadczonych przez naszą Firmę usług. Doświadczona kadra specjalistów jest gwarantem uzyskania możliwie najwyższego odszkodowania.

I co najważniejsze Poszkodowany nie ponosi żadnych opłat wstępnych.