Logo
Filu.pl - firmy i lokalne usługi

Ultra Detailing

Szklana Ochrona Lakieru

Porady

Poprawne mycie auta

Poprawne mycie auta

Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem mycia lakierów jest mycie auta ręcznie.

Do bezpiecznego mycia ręcznego polecamy zastosowanie kilku akcesoriów, które usprawnią proces mycia samochodu i sprawiają by stał się przyjemn

Więcej

O nas

Ultra Detailing Michał Przyłęcki - twoje studio kosmetyki samochodowej w Żarowie.  
Zajmujemy się Profesjonalnym Auto Detailingiem od ponad 6 lat


Ultra Detailing tworzą ludzie pełni pasji z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami.
Od początku istnienia studia obsługujemy salony sprzedaży aut premium, które po dziś dzień cieszą się wzajmną współpracą. Właściciele najbardziej wyjątkowych egzemplarzy aut wyjeżdzają od nas w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. 
Realizacja na najwyższym poziomie i zadowolenie klientów są dla nas wyznacznikiem dnia codziennego. 

Nasze powłoki

  • Modesta PD 
    Paul Dalton’s Private Label - składająca się z dwóch części: ekstremalnie grubej i twardej, nieorganicznej warstwy bazowej oraz superhydrofobowej organicznej warstwy wierzchniej
  • Modesta BC-03 Pure Glass Coating

Powłoka wytwarza twardą fizyczną barierę, która zabezpiecza przed reakcją lakieru z powietrzem oraz działa ochronnie przed zarysowaniami. Powłoka ta nie łuszczy się, nie rozwarstwia oraz jest odporna na tworzenie się na niej pęcherzy i odbarwień w temperaturach aż do 800°C.

  • Modesta BC-04 Nano – Titanium Glass Coating

Nowoczesna formuła powłoki łączy w sobie najlepsze zalety oryginalnej powłoki szklanej i najwyższej jakości nanocząsteczek tytanu. To połączenie tworzy głębszy blask na lakierze auta, powoduje głęboki połysk oraz odbicia w lakierze.

  • LPS  Leather Protection System

To dwuskładnikowy system, który pomaga chronić powierzchnie skórzane. Bazowa warstwa chroni tapicerkę przed plamami i płynami, zaś wierzchnia warstwa jest unikalnym i jedynym produktem tego rodzaju, który pomaga zapobiegać nadmiernemu ścieraniu się bocznych poduszek na skórzanych fotelach podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu dzięki zmniejszeniu napięcia powierzchniowego.

Pielęgnacja powłok

  • M2 Blast

Jest to produkt typu Quick Detailer i jest kluczowym produktem służącym do poprawnej pielęgnacji powłok Modesta. Preparat może być nakładany na świeżo umyty, mokry lakier lub po jego osuszeniu. Aplikacja polega na naniesieniu mgiełki na czystą ściereczkę z mikrofibry i wtarciu preparatu w pokryty powłoką lakier. Następnie powłokę należy wypolerować do uzyskania pełnego połysku.

  • M3 Fire

Stosowany jest w sytuacji pojawienia się na lakierze plam po wodzie lub spadzi z drzew. Preparat nanosimy na ściereczkę z mikrofibry i delikatnie przecieramy nią plamy. Następnie to miejsce spłukujemy wodą, upewniając się, że nie ma żadnych pozostałości. Produktu nigdy nie pozostawiamy na lakierze na dłużej niż 30 sekund. Jeżeli jest to konieczne to czynność należy powtórzyć.

  • M4 Smoke

Poprawiający właściwości hydrofobowe powierzchni lakieru. Preparat nanosimy bezpośrednio na lakier, po dokładnym jego umyciu ale przed wytarciem do sucha. Następnie przecieramy lakier zwilżoną rękawicą lub ściereczką z mikrofibry. Po trzech minutach dokładnie spłukujemy zakonserwowaną powierzchnię.

Realizacje

Kategorie:

Motoryzacja